Türkçe WordPress Temaları

cengizhanwebtasarim

Kurumsal WordPress Teması

WordPress Kurumsal temasını şirket ve firma gibi sitelerinizde kullanabilir kolayca kişiselleştirebilirsiniz.Temaya entegre Sayfa Oluşturucu (bilinen adıyla page builder) özelliği ile tüm yazı ve sayfalarınızda istediğiniz gibi yerleşim yapabilirsiniz.Entegre özel sayfa şablonu ile de her kategori için farklı görünüm elde etmeniz mümkün.

ProMod Portal Teması

ProMod teması ile tekrar karşınızdayız.Portal görünümüne sahip yeni temamızı bir çok farklı projenizde kullanabilirsiniz.Sınırsız renk seçeneğine sahip wordpress temamızda bir çok reklam alanı hazır olarak sizlere sunulmaktadır.Kendine özel 10 farklı bileşen ile istediğiniz gibi özelleştirirken, yepyeni bir galeri deneyimide sizleri bekliyor.

ProDown Program İndirme Teması

Şimdiye kadar satılan tüm download temalarını unutun! Aldığınız temalarda kullanmaya zorlandığınız ama istemediğiniz bölümler, eksik özellikler, mecbur tutulduğunuz kullanma alışkanlıklarını bir kenara bırakın.WPT ProDown teması ile artık kaliteli bir program indirme sitesine sahip olabilirsiniz.Tüm ayrıntıları düşünülmüş hızlı ve basit kullanımı ile bir indirme sitesinde olması gereken herşeyi tek bir tema altında topladık.Bir çok reklam alanı ile adsense üzerinden kazançta sağlayabileceğiniz WPT ProDown temasını sizlere sunuyoruz.

TV WordPress Canlı Tv Teması

WordPress canlı tv izleme teması ile tekrar karşınızdayız.Gelişmiş admin paneli, seo uyumlu kodlama yapısı, sınırsız renk seçeneği ve daha bir çok özelliği ile WPT TV teması tam istediğiniz gibi!

Tv izleme temasında bir çok alan admin panelinden yönetilebilmektedir.Logo,favicon,arkaplan,site rengi,hazır reklam alanları, entegre player için özel ayarlar gibi daha bir çok alan sizin yönetiminizde!

Yemek Tarif Teması

Yep yeni bir yemek tarifleri teması ile karşınızdayız.WPT Yemek adlı yeni temamızda hem sizleri hemde ziyaretçilerinizi düşünerek kullanımı kolay ve standartlara uygun kodlama yapısını kullandık.Bu wordpress temasında gelişmiş admin paneli ile istediğiniz rengi kendiniz seçebilir, ftp ile uğraşmadan logonuzu, favicon dosyanızı yada sayaç kodlarınızı kendiniz ekleyebilirsiniz.Tamamen panele bağlı yapısı ile sadece yazı yazmaya odaklanmanızı istiyoruz.

Tema ile birlikte 4 adet tavsiye ettiğimiz eklenti ile bir tarif sitesinde bulunan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaksınız.12 Farklı entegre bileşen ile sidebar alanına ne koyacağınızı düşünmekten sizleri kurtarıyoruz.

Wptemalari.Net sitesine ait bu temalara sahip olabilmek için tıklayınız.

 Türkçe WordPress Temaları

0 Comments

Add new comment