Abone OL

Seo

Seo Nedir?

seo nedir
Posted: 27 Ağustos 2014, 16:25   /   by   /   comments (0)

Seo bir siteyi arama motorlarında yükseltmektir. Seo nun tek amacı sitelerin google, yandex, bing gibi arama motorlarında üst sıralara yerleşmektir. Her site sahibi seo yapamaz ; Seo hakkında geniş bir bilgiye sahip olmak gerekir. Tabi bunun yanı sıra süreklilikte ister.

Seo Nasıl Yapılır ?

Bir hedef belirler ve bu hedefin peşinde ilerlerseniz işte siz seo yapabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz anahtar kelimelerde çıkmak için gündelik yazı paylaşmak gerekiyor ve bu yazılar arama motorlarında üst sıralara çıkmak istediğiniz kelimelerle alakalı yazılar olucak . Benim anahtar kelimem ( seo ) ben seo kelimesinde çıkmak istiyorsam şunları uygularım;

Seo kelimesinin yanına başka kelimeler ekleyerek yazı paylaşırım, mesela : seo nedir? , seo nasıl yapılır ? , seo danışmanı ? , seo kuralları vb etiket kelimelerle seo da kendimi geliştirebilir ön sıralara gelebilirim.

Bir diğer ayrıntı ise bu paylaşmış olduğum her yazıyı sosyal paylaşım sitelerinde paylaşırım. Bu çok önemlidir sosyal paylaşım siteleri bu yazılarınıza boot gönderir ve tarar böylelikle yazılarınızın çıkması dahada hızlı olur.

 

Comments (0)

write a comment

Name E-mail Website Comment