Google Chrome Seo Eklentileri

Google Chrome Seo Eklentileri

Google Chrome; Sıradışı ve kullanışlı özellikleri ile birlikte dünyada lider olmayı başarmış bir web tarayıcısıdır. Seo ile ilgilenen kişiler için Google Choromenin çok faydalı eklentileri bulunmaktadır.Sizde seo dalıyla ilgileniyorsanız aşağıdaki sıralanmış seo eklentilerine bakabilirsiniz.

Google Chrome Seo Eklentisi

Alexa Traffic Rank : Girmiş olduğunuz sitenin Dünya Alexa Traffic Rankını göstermektedir, ayrıca bulunduğunuz Ülkede’de siteniz kaçıncı sırada görebilirsiniz.Bununla bitmiyor, siteniz kaç adet alexa link almış onuda bu eklenti sayesinde görebilirsiniz. Seo uzmanlarının önerdiği bir eklentidir.

Fat Rank : Arama motorlarında yaptığınız herhangi bir aramada siteniz kaçıncı sırada yer alıyor bu eklenti sayesinde görebilirsiniz.

Quick SEO : Bu eklenti sayesinde sitenizin almış olduğu değerleri görebiliceksiniz.Sitenizin Pagerank değerini, Alexa rankını, Total Backlink ve Unique Backlinkini görebilirsiniz.

Bu eklentiler bizim kullanmış olduğumuz seo eklentileridir.

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medyanın Seo’ya Etkisi başlıklı makalemizde sosyal medya sitelerinin seo’ya ne gibi ektileri olduğu hakkında bilgiler verilmektedir.

 

 

0 Comments

Add new comment