Abone OL

Genel

Forumtutku.Com

Posted: 20 Ocak 2014, 21:42   /   by   /   comments (2)

Forum Tutku  sitesinde spor bilgisayar oyun resimler gibi belgelere ulaşabilirsiniz.

Örneğin Sporda : Galatasaray ,  Beşiktaş , Fenerbahçe , Trabzon Gibi Takımlarla İlgili Güncel Bilgileri Görebilirsiniz.

Örneğin Bilgisayarda :Sosyal paylaşım siteleriyle ilgili haberlere ve bilgisayar programları ile ilgili dosyalara yine ulaşabilirsiniz.

Örneğin Oyunda : Online oyun ve bilgisayar oyunlarına buradan ulaşıp indirebilir bunlarla ilgili haberler paylaşabilirsiniz.

Hemen üye olmak için ;  forumtutku.com sitesine girip üye ol butonuna basınız.

Teşekkürler Forum Tutku

Comments (2)

write a comment

Name E-mail Website Comment

 • 7 Şubat 2014, 13:34 forumtutku

  öncelikle forum sitemizin tanıtımını yaptığınız için teşekkür ederiz. Kullanıcı politikamız (02.07.2012) yılında kurduğumuz Forumtutku.com suan google’de Forum sitesi ve forum siteleri aramasında 1. sayfa birinci ve ikinci sıra olmak üzere değişkenlik göstermektedir. Site genel forum olarak kullanılmaktadır. Günümüzde Zor Bulunan Arkadaşlıkların Dostlukların Yerini Zorda Olsa Dolduracak Bir Forum Oluşturmak. Böyle Güzel Bir Forumda Değer Verdiğimiz Kişilerin Birada Olması Bizi Sevindirdiği Kadar Sizlerinde Bu Dostlukların İçerisinde Her Zaman Yeriniz Olduğunu Bilmenizi Bu Aile Ortamını En İyi Şekilde Değerlendirip Saygı Sevgi İçerisinde Tutup İyi Bir Ortam Yakalamaktır.

  saygılarımızı sunarız..

  Reply
 • 7 Şubat 2014, 18:43 Cengizhan

  Yazımıza yorumunuz ile ayrı bir değer kattığınız için biz teşekkür ederiz . Bahsetmiş olduğunuz kelimelerde daha önlere geleceğinize inanıyoruz , başarılarınızın devamını dileriz Saygılarımızla.

  Reply