Archive: Oca 2014

Haram Olan Takılar

Cübbeli Ahmet Hoca ” 4 Gramdan Fazla Gümüş Takı Erkeğe Haramdır ” Haber Türk Canlı Yayında Açıklaması. Bu Konu İle İlgili Düşüncelerinizi Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Read more

Film İzliyoruz 3d Hemde

Evet Arkadaşlar 3d film izlemek artık çok kolay hale gelicek. Yeni getireceğim bir uygulama ile herkez çok hızlı şekilde 3d film indirip izleyebilecek. Bende 3d film izleme meraklısıyım. 3d özellikli televizyon aldık ama izleyemiyoruz 1 tane filmi indirmesi günlerimi alıyor . Yok internet kotam doluyor dertlerine son size garantisini veriyorum 3d filmler boyutunun en fazlası […]

Read more

3d Film Arşivleri Çok Yakında

3dfilmarşivleri

Kısa Bir Süre İçerisinde 3d  film arşivleri ile karşınızda olucağız. 3d televizyonlar için 3d film izlemek isteyenler bizi takip etsinler.

Read more

Çelik Konstrüksiyon İş İlanları

Çelik Konstrüksiyonişilanları

Çelik Konstrüksiyon İşi Arayanlar İş Bul İş Ara Kariyer Gibi İŞ Bulma Sitelerinden Kendilerine Rahatca Konstrüksiyon İşi Bulabilirler. Tabi Kriterleri Uygun İse Bu Çelik İşlerine.

Read more

AsiKalpler.Net Sitesi

asikalpler

AsiKalpler SesliSohbet te kameralı sohbet yapabilirsiniz. İsterseniz özel odaya giderek birebir özel görüşme yapma imkanınızda var. Trend Panel   AsiKalpler sitesinde kullanılır.

Read more

SesliCagla.Com Site Giriş

seslicagla

Sesli Cagla Sohbet Sitesi Galaxy Sohbet Yazılım Galaxy Panelidir. Sesli Sohbet Galaxy Paneline Giriş Yaparak Sohbet Edebilirsiniz.

Read more

SesliBiskolata.Com Giriş

seslibiskolata

SesliBiskolata Site Girişleri İçin Giriş Yapınız . BiskolataSesli Sohbet Site Girişleri; Her Ayrı Odalarda Sohbet Etme İmkanınız Var.

Read more

R10.net Teşekkürler

r10.net

R10.net Forum Sitesi  gün geçtikce büyükmekte ,  forum sitelerini arasında kendine bir ün kazanmış çoğu kelimelerdede ön sıralara hükmetmeyi başarmıştır. R10 forum sitesinde aradığınız çoğu içeriği bulma şansınız var . Oldukca geniş kapsamlı bir forum sitesidir . İyi Formlar Hoşçakalın.

Read more

2014 Ten Eskiye Cumhurbaşkanlarımız

cumhurbaskanlarımız

Geçmişten Bu Güne Cumhurbaşkanlarımız 1. Mustafa Kemal Atatürk Görevde kaldığı süre: 29 Ekim 1923 – 10 Kasım 1938 2. İsmet İnönü Görevde kaldığı süre: 11 Kasım 1938 – 22 Mayıs 1950 3. Celal Bayar Görevde kaldığı süre: 22 Mayıs 1950 – 27 Mayıs 1960 4. Cemal Gürsel Görevde kaldığı süre: 27 Mayıs 1960 – 28 […]

Read more

Duslerforum.org

düslerforum

Duslerforum sitesinde eğlence adlı katagoride ulaşabiliceklerinizden bazıları; Anketlere ulaşabilir anket örneklerine bakabilir anketlere katılabillirsiniz.Komik yazılar okuyup isterseniz bunları başkalarıyla paylaşabilirsiniz. İstersenizde beğendiklerinizi telefonunuz ile arkadaşlarınıza gönderin. Zeka oyunları gibi bölümlere ulaşabilir bulmaca çözebilirsiniz. Bulmaca Örnekleri de bu kısımda yer almaktadır. Teşekkürler duslerforum

Read more